„Producenci Świat” to sklep internetowy który jest obsługiwany we Włoszech i zrzesza około 700 producentów z całego świata. Towar przylatuje co poniedziałek do Holandii i mój transport odbiera go z lotniska w Amsterdamie. Kwiaty z tego serwisu klienci zamawiają do środy w tygodniu poprzedzającym realizację. Cały towar przyjeżdża w kartonach na sucho.

Nasze sklepy:

Dzień Dobry

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów i nasze, zespół Power of Flowers wprowadza zmiany w funkcjonowaniu firmy!

Uruchamiamy hurtownie w Kobysewie (83-304 Kobysewo ul. Długa Ryga 22 A) Posiadamy również sklep internetowy i nadal utrzymujemy rozwóz towarów na obecnych trasach w wyznaczone dni. Posiadamy pojazdy w pełni przystosowane do przewozu kwiatów we właściwych warunkach.

Sprzedaż na giełdzie odbywać się będzie nadal ale przy zachowaniu maksymalnych środków higieny i dezynfekcji. Zostaje zredukowana liczba personelu na giełdzie, by ograniczyć ryzyko dla naszych klientów i sprzedających. Dostawy przyjmujemy nadal choć w maksymalnie ograniczonej wersji.

Dla klientów którzy szczególnie boją się kontaktów z innymi ludźmi przygotowaliśmy dwa rozwiązania:

-pierwsze to nasza hurtownia w Kobysewie , gdzie ma prawo wejść na halę tylko jeden klient i dopiero jak zakończy zakupy i klamki drzwi i uchwyty wózków zostaną zdezynfekowane może kolejny klient zrobić zakupy. Codziennie hala jest ozonowana w całości i zapewniamy że całe środowisko wewnątrz jest jałowe. (zawsze proszę telefonicznie uprzedzać o chęci przyjazdu)

-druga opcja to sprzedaż internetowa po przez nasz sklep internetowy tu możliwości jest wiele:

-klient może poprzez sklep zamówić towar i sam go odebrać po telefonicznym ustaleniu godziny   odbioru.

-możemy klientowi dowieść zakupiony towar do kwiaciarni ale zamówienie musi być powyżej 2000zł.

-klient może zamówić obojętnie jaką ilość towaru ale jeżeli wartość faktury będzie poniżej 2000zł to klient ponosi koszt dowozu (paliwo i wynagrodzenie pracownika zgodnie z godzinami pracy potrzebnymi na dowóz)

CHĘTNYCH DO NADANIA KODÓW NA NASZ SKLEP INTERNETOWY PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY (hurt.jacek@gmail.com / tel: 512 121 806)

W tej chwili godziny pracy hurtowni nie są wyznaczone jesteśmy na miejscu i zawsze możemy obsłużyć klienta w rozsądnych porach dnia.

-kolejna informacja to że nadal utrzymujemy sprzedaż na trasach z busów / ta opcja dotyczy tylko klientów którzy do tej pory korzystają z tej formy zaopatrzenia i zapewniam że tu nic się nie zmienia. Tylko zwiększamy rygor higieny w śród naszych sprzedawców i maksymalne ograniczenie kontaktów z klientem.

Za wszystkie utrudnienia z góry przepraszamy i życzymy zdrowia.

Szanowni Klienci, wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom od 4 maja uruchamiamy dodatkowe trasy podczas których dostarczamy kwiaty wprost do kwiaciarni. Już w poniedziałek widzimy się w Grudziądzu i Kwidzynie. Środa - Lębork, Słupsk oraz Bytów. Czwartek - Kościerzyna, Chojnice, Człuchów. W każdej lokalizacji istnieje także możliwość odwiedzenia lokalizacji ościennych.

Chcesz abyśmy zawitali także do Ciebie zadzwoń - 732 022 782 - Bartosz.